Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

Metalizace (šopování)

Metalizace je protikorozní ochranou pomocí natavení korozně odolného materiálu na železné či ocelové předem otryskané povrchy. Roztavený drát ušlechtilého kovu nebo slitiny takto vytvoří jednolitou vrstvu v síle povrchu od 40 µm výše, nejčastěji však v síle 80-100 µm. Takto vytvořená vrstva je jednou z nejúčinnějších metod zabránění vzniku koroze oceli a může až několikanásobně prodloužit její životnost.

Pomocí metalizace je možné ošetřit velké ocelové konstrukce, rámy nákladních automobilů nebo přívěsů, ale i drobné předměty. Díky ručnímu provádění této úpravy nejsou díly téměř rozměrově omezené. Metalizaci provádíme zinkem, hliníkem, zinacorem, ale i mědí nebo bronzí.

 

Nátěry a nástřiky

Finální úpravou ocelových dílů a konstrukcí je ve většině případu nátěr či nástřik barev. Naše firma se zabývá aplikací základních, vrchních, penetračních, ale i protipožárních nátěrů. Dlouhodobě také spolupracujeme s renomovanými výrobci barev jako jsou například Ameron, Tnemec, Hempel, Derisol, Sika, Jotun, Remmers, Colorlak, Rembrandtin, Lankwitzer, Teluria, Feyco apod.