Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

2023 

 

V roce 2023 se náš vozový park rozrostl o teleskopický manipulátor Kramer KT559 s nosností až 5,5 tuny.  

 

 

2022 

 

Na konci roku 2021 začaly práce na nové administrační budově, ve které se na Vás budeme těšit od letošního podzimu.  

 

 

2021 

 

Součástí nové skladovací haly se během tohoto roku stal druhý tryskací box, který lze využít na tryskání skleněnou balotinou nebo křemičitým pískem.  

 

 

2020 

 

V tomto roce se náš areál rozšířil o novou skladovací halu, díky které je povrchová úprava zhotovených zakázek lépe chráněna před vnějšími vlivy.  

 

 

2019 

 

Z důvodu poptávky jsme se rozhodli vybudovat ve stávajících prostorech specializovaný box pro tryskání skleněnou balotinou. Nejčastěji se toto abrazivum využívá pro finální úpravy nerezových povrchů a dílů z lehkých slitin.  

 

 

2018 

 

V prvním čtvrtletí tohoto roku byla v areálu dokončena výstavba nové budovy lakovny, která je vybavena technologií od firmy Wista, s.r.o. zabývající se dodávkou komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav.  

 

 

 

2014

 

V roce 2014 proběhla přístavba nové tryskárny spolu se zateplením stávající haly. V tomto roce byla také dokončena výstavba komunikace vedoucí z ulice Okružní, díky které se k nám naši zákazníci i dodavatelé dostanou pohodlněji než dříve.

 
 

2011

 

Během roku 2011 se naše nabídka rozšířila o služby korozního inženýra. Tato certifikace v oboru koroze a protikorozní ochrany podle požadavků standardu Std-401 APC:2011 je vhodná pro návrhy systémů protikorozních úprav, kontrolu jejich kvality a dalších.

 
 

2006

 

V tomto roce jsme se rozhodli zapojit do systému managementu kvality ISO 9001:2008, který slouží ke zdokonalení nastavení základních řídicích procesů v organizaci. Od té doby jsme úspěšně absolvovali každoroční recertifikaci a to máme v plánu i v nadcházejících letech.

 

 

2002 

 

V roce 2002 se firma opět přejmenovala z důvodu změny právní formy podnikání na Altamire Č. Budějovice s.r.o. a také změnila své sídlo do blízkosti Českých Budějovic, kde působí dodnes.

 

1995

 

V roce 1995 se díky legislativě přejmenovala firma na Altamire sdružení pro povrchové úpravy a pod tímto názvem vyvíjela svou další činnost. Působnost firmy se během času rozšířila i mimo Jadernou elektrárnu Temelín.

 

1992

 

Firma vznikla v roce 1992 pod názvem Altamire konsorcium pro povrchové úpravy a její činnost byla na počátku zaměřena na povrchové úpravy dle požadavků výstavby Jaderné elektrárny Temelín. Na tyto činnosti byly kladeny nejpřísnější požadavky kvality.