Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

2020 

 

V tomto roce se náš areál rozšířil o novou skladovací halu, díky které je povrchová úprava zhotovených zakázek lépe chráněna před vnějšími vlivy.  

 

 

2019 

 

Z důvodu poptávky jsme se rozhodli vybudovat ve stávajících prostorech specializovaný box pro tryskání skleněnou balotinou. Nejčastěji se toto abrazivum využívá pro finální úpravy nerezových povrchů a dílů z lehkých slitin.  

 

 

2018 

 

V prvním čtvrtletí tohoto roku byla v areálu dokončena výstavba nové budovy lakovny, která je vybavena technologií od firmy Wista, s.r.o. zabývající se dodávkou komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav.  

 

 

 

2014

 

V roce 2014 proběhla přístavba nové tryskárny spolu se zateplením stávající haly. V tomto roce byla také dokončena výstavba komunikace vedoucí z ulice Okružní, díky které se k nám naši zákazníci i dodavatelé dostanou pohodlněji než dříve.

 
 

2011

 

Během roku 2011 se naše nabídka rozšířila o služby korozního inženýra. Tato certifikace v oboru koroze a protikorozní ochrany podle požadavků standardu Std-401 APC:2011 je vhodná pro návrhy systémů protikorozních úprav, kontrolu jejich kvality a dalších.

 
 

2006

 

V tomto roce jsme se rozhodli zapojit do systému managementu kvality ISO 9001:2008, který slouží ke zdokonalení nastavení základních řídicích procesů v organizaci. Od té doby jsme úspěšně absolvovali každoroční recertifikaci a to máme v plánu i v nadcházejících letech.

 

 

2002 

 

V roce 2002 se firma opět přejmenovala z důvodu změny právní formy podnikání na Altamire Č. Budějovice s.r.o. a také změnila své sídlo do blízkosti Českých Budějovic, kde působí dodnes.

 

1995

 

V roce 1995 se díky legislativě přejmenovala firma na Altamire sdružení pro povrchové úpravy a pod tímto názvem vyvíjela svou další činnost. Působnost firmy se během času rozšířila i mimo Jadernou elektrárnu Temelín.

 

1992

 

Firma vznikla v roce 1992 pod názvem Altamire konsorcium pro povrchové úpravy a její činnost byla na počátku zaměřena na povrchové úpravy dle požadavků výstavby Jaderné elektrárny Temelín. Na tyto činnosti byly kladeny nejpřísnější požadavky kvality.